Nezařazené

Markýzy

Seznamte se s nejkvalitnějšími a nejlepšími markýzami dostupnými na trhu! Seznamte se s markýzami Technorol! Naše patří k těm nejvyhledávanějším a nejspolehlivějším, co můžete na trhu sehnat. Proto neváhejte, navštivte naše stránky a kontaktujte nás. Pokud se bojíte, že se v naší široké nabídce nevyznáte, nezoufejte. S výběrem Vám velmi rádi a ochotně pomůžeme.
U nás se Vám dostane kvalitních a ochotných služeb té nejvyšší úrovně. Svým zákazníkům poskytujeme odborné poradenství zdarma a můžeme jim nabídnout dlouholeté zkušenosti se stínícími zařízeními. Nemusíte se tedy bát, markýzy jsou naše specializace a skutečně jim rozumíme. Zastiňte svou terasu či balkon a dopřávejte si sezení na terase kdykoli!

UV stínění

Markýzyvyrábíme z kvalitních a odolných látek. Navíc tyto látky obsahují UV ochranu, což znamená, že se nespálíte, jako se Vám to může stát pod jinou méně kvalitní markýzou. Pod markýzami Technorol určitě ne! Stejně tak jsou naše markýzy odolné i vůči dešti a nepromočí se. Poseďte na své terase, i přesto že zrovna prší!